آپدیت بهار ویندوز 10 از نسخه 1803 ارائه خواهد شد

آپدیت بهار ویندوز 10 از نسخه 1803 ارائه خواهد شد

بر اساس گزارش‌های منتشر شده توسط برخی از تحلیلگرانِ سیستم عامل ویندوز، شماره نسخه آپدیت بهار سیستم عامل اختصاصی مایکروسافت 1803 خواهد بود.

تا پیش از این اخبار در مورد تلاش مایکروسافت برای عرضه آپدیت بهاری با عنوان Spring Creators منتشر شده بود. بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط مدیران بخش توسعه نرم افزاری مایکروسافت، این آپدیت قرار است مجهز به طراحی فلوئنت و همچنین قابلیت‌های بیشتر در بخش Settings شود.

در این میان برخی از تحلیلگران از اطلاعات منتشر شده توسط PowerShell ارائه شده در آپدیت‌های جدید ویندوز 10 متوجه شده‌اند که آپدیت بهاری سازندگان یا همان اسپرینگ کریترز قرار است در نسخه 1803 ویندوز 10 به کاربران عمومی عرضه شود. این آپدیت تا پیش از این با عنوان رد استون 4 شناخته می‌شد که حالا برخی از نسخه‌های نصب شده از رداستون 4 در دستگاه‌های کاربران اینسایدر نشان می‌دهد که آپدیت بهار ویندوز 10 قرار است از این نسخه به کاربران عمومی عرضه شود.

گفتنی است؛ بر اساس ادعای مدیران مایکروسافت، نسخه نهایی رداستون 4 قرار است نهایتاً تا ماه آوریل سال جاری میلادی و مشخصاً از اواسط فروردین تا اردیبهشت سال 1397 در اختیار کاربران عمومی ویندوز 10 قرار بگیرد. این آپدیت در حالی مراحل پایانی تست خود را به پایان می‌رساند که مایکروسافت از همین حالا پروژه توسعه رداستون 5 به عنوان پنجمین آپدیت بزرگ ویندوز 10 را شروع کرده و آن را آماده عرضه به برخی از کاربران عضو برنامه اینسایدر کرده است.

رداستون 4، پس از آپدیت پاییزی با عنوان Fall Creators چهارمین آپدیت بزرگ ویندوز 10 خواهد بود که در آن بسیاری از مشکلات نسخه پیشین قرار است به طور کامل رفع شوند. اگر از کاربران اینسایدر هستید؛ می‌توانید از همین حالا با نصب آپدیت‌های جدید بسیاری از قابلیت‌های ارائه شده در آن را تست کنید. گفتنی است که آپدیت‌های ارائه شده برای کاربران اینسایدر لزوماً پایدار نیستند و ممکن است از لحاظ کاربری با مشکلات خاصی همراه باشند.

دیدگاهتان را بنویسید