آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 رکورد بیشترین میزان نصب را زد

آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 رکورد بیشترین میزان نصب را زد

بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که آپدیت ارائه شده در اکتبر 2018 میلادی برای ویندوز 10 توانسته بیشترین میزان علاقه و توجه را در میان کاربران جذب کند و بر این اساس بیشترین میزان نصب روی کامپیوترهای ویندوزی را به دست آورد.

وب سایت AdDuplex در آخرین گزارش آماری خود از میزان نصب نسخه‌های مختلف ویندوز 10 روی کامپیوترهای شخصی در جهان حاکی از آن است که بسیاری از کاربران به دلیل ارائه قابلیت‌های ویژه تمایل بیشتری برای دانلود و نصب این به روز رسانی را داشته‌اند.

بر این اساس، آپدیت اکتبر 2018 تنها شش ماه پس از عرضه توانسته روی 29.3 درصد از کامپیوترهای ویندوزی نصب شده و قابلیت‌های ویژه‌تری را به کاربران عرضه کند. در این میان، آپدیت آوریل 2018 با 63.2 درصد از سهم آپدیت‌های نصب شده در میان کامپیوترهای ویندوزی در حال حاضر بیشترین رتبه را در اختیار دارد.

بر این اساس می‌توان پیش بینی کرد که در آینده نزدیک و مشخصاً با فرا رسیدن یک سال پس از عرضه آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 تعداد کاربران این به روز رسانی به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند.

در آمارهای جدید AdDuplex مشخص شده است که در حال حاضر تنها 0.8 درصد از کاربران ویندوز 10 که عضو برنامه اینسایدر شده‌اند اقدام به نصب و اجرای آپدیت 19H1 روی کامپیوتر شخصی خود کرده‌اند. گفتنی است که این به روز رسانی قرار است در حریان ماه می سال جاری میلادی و مشخصاً تا چند روز آینده به صورت عمومی آماده عرضه به کاربران شود. در این به روز رسانی به احتمال زیاد قابلیت‌های خاص‌تری نظیر امکان تغییر بهینه‌ترتم ویندوز 10 و رابط کاربری دستگاه به سیستم عامل اضافه می‌شود که باعث افزایش توجه کاربران در مدت زمانی مشخص خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید