آپدیت اکتبر 2018 برای اپلیکیشن‌های آفیس در آی او اس منتشر شد

آپدیت اکتبر 2018 برای اپلیکیشن‌های آفیس در آی او اس منتشر شد

شرکت مایکروسافت امروز اقدام به عرضه آپدیت اکتبر 2018 برای بسته نرم افزاری آفیس در آی او اس کرده است. در آپدیت جدید این مجموعه بسیاری از قابلیت‌های پرکاربرد به کاربران آیفون‌ها و آیپدها ارائه شده است.

کاربران با استفاده از این نسخه جدید از اپلیکیشن‌های آفیس می‌توانند به بیش از 500 آیکون جدید برای ویرایش فایل‌های متنی ورد، صفحات گسترده اکسل و فایل‌های ارائه پاورپوینت استفاده کنند. علاوه بر این، آپدیت جدید آفیس در آی او اس، امکانات بهتری برای پرینت کردن فایل‌ها روی کاغذ به کاربران آیفون‌ها و آیپدها ارائه می‌دهد تا از طریق آن بتوانند بدون نیاز به همراه داشتن کامپیوترهای دسکتاپ تمامی کارهای اصلی خود را انجام دهند.

در نسخه جدید مجموعه آفیس برای آی او اس همچنین امکان به اشتراک گذاری رویدادهای تقویم از طریق حساب آوت لوک نیز ارائه شده است تا کاربران با استفاده از اپلیکیشن آوت لوک بتوانند رویدادها و اتفاقات مهم خود را با همکاران و دوستان خود به اشتراک بگذارند. آخرین تغییرات انجام شده در آپدیت جدید اپلیکیشن‌های آفیس شامل بهبود رابط کاربری این بسته نرم افزاری و سازگاری هر چه بهتر آن با آفیس 2019 می‌شود.

این بسته نرم افزاری فعلاً در اختیار کاربران سیستم عامل آی او اس قرار گرفته است و قرار است در آینده نزدیک برای کاربران دستگاه‌های اندرویدی نیز ارائه شود. آپدیت جدید آفیس برای آی او اس در حالی منتشر شده است که مایکروسافت هنوز آپدیت اکتبر 2018 را برای ویندوز 10 ارائه نداده است و به دلیل بروز یک باگ مهم مجبور به توقف فرایند عرضه این به روز رسانی شده است.

کاربران سیستم عامل آی او اس از همین حالا می‌توانند با مراجعه به اپ استور این نسخه‌های جدید را برای آیفون و آیپد خود دانلود و نصب کنند. همان‌طور که گفته شد، کاربران سیستم عامل اندروید برای دریافت و نصب این نسخه از اپلیکیشن‌های آفیس باید مدت بیشتری منتظر بمانند چرا که این مجموعه فعلاً در پلی استور شرکت گوگل ارائه نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید