آپدیت الحاقی جدید برای ویندوز 10 Fall Creators آماده عرضه شد

آپدیت الحاقی جدید برای ویندوز 10 Fall Creators آماده عرضه شد

شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیت الحاقی جدیدی را برای کاربران ویندوز 10 Fall Creators آماده عرضه کرده است که در آن بسیاری از مشکلات و باگ‌های نرم افزاری و مشکلات امنیتی برطرف می‌شوند.

آپدیت Fall Creators که در اکتبر 2017 آماده عرضه شد بزرگ‌ترین آپدیت عرضه شده از سیستم عامل ویندوز 10 در سال 2017 میلادی به حساب میامد و حالا شرکت مایکروسافت آپدیت الحاقی برای این سیستم عامل را آماده عرضه کرده است.

این آپدیت بسیاری از مشکلات نرم افزاری مربوط به عدم کارکرد و اجرای کارهای مختلف در اینترنت اکسپلورر 11 را برطرف می‌کند. در عین حال این به روز رسانی باعث بهبود روند نمایش آیکون‌ها در رابط کاربری ویندوز 10 می‌شود و به کاربران اجازه استفاده بهینه از دستگاه‌های مختلف را می‌دهد.

آپدیت الحاقی یاد شده همچنین باعث بهبود روند نمایش موقعیت مکانی مختلف می‌شود. تا پیش از این بسیاری از کاربران برای تنظیم موقعیت مکانی خود به صورت خودکار و از روی اینترنت با مشکلات متعددی مواجه بودند که باعث می‌شد تا آن‌ها مجبور به باز کردن بخش تنظیمات و خاموش و روشن کردن بخش تنظیم خودکار ساعت بر اساس Time Zone شوند. اما حالا آپدیت الحاقی ارائه شده برای ویندوز 10 Fall Creators این مشکل را برطرف کرده است و کاربران از همین حالا می‌توانند به صورت بهینه‌تر و بهبود یافته تر از سیستم عامل دستگاه‌های خود استفاده کنند. گفتنی است که این آپدیت برای آن دسته از کاربرانی ارائه شده است که تمایلی برای دانلود نصب آپدیت‌های بزرگ‌تر که در سال 2018 و 2019 آماده ارائه شده را ندارند با این حال به آن‌ها توصیه می‌شود تا به منظور بهبود روند کارکرد سیستم عامل دستگاه خود آپدیت‌های جدیدتر را روی دستگاه‌های خود نصب کنند.

گفتنی برای نصب این آپدیت الحاقی توصیه میشود تا حتما موارد ایمنی برای مقابله با خاموش شدن ناگهانی دستگاه ها را انجام دهید تا در آینده با خرابی های ناشی از نصب ناقض آپدیت ها مواجه نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید