آپدیت آوریل 2018 روی 50 درصد کامپیوترها نصب شده است

آپدیت آوریل 2018 روی 50 درصد کامپیوترها نصب شده است

AdDuplex طبق رسم همیشگی خود، پس از عرضه چهارمین آپدیت بزرگ ویندوز 10 اقدام به انتشار آمار و ارقام مربوط به این به روز رسانی کرده است.

بر اساس گزارش جدید AdDuplex تنها یک ماه پس از عرضه آپدیت آوریل 2018، نزدیک به 50 درصد از دستگاه‌های ویندوزی آن را دریافت و نصب کرده‌اند.  در این میان، AdDuplex ادعا کرده که بیشترین کامپیوترهایی که این به روز رسانی را دریافت کرده‌اند به ترتیب از برندهای سرفیس، Dell و MSI بوده‌اند. علاوه بر این، 38 درصد از کامپیوترهای ویندوزی ایسر و توشیبا نیز این به روز رسانی را دریافت کرده‌اند.

AdDuplex ادعا کرده که بیشترین میزان دریافت به روز رسانی آوریل 2018 مربوط به دستگاه‌های سرفیس بوده است. بر همین اساس، 70 درصد سرفیس بوک‌ها و سرفیس پرو 3 ها به این آپدیت مهاجرت کرده‌اند. همچنین 65 درصد از سرفیس پرو 4 ها نیز این به روز رسانی‌ها را دریافت کرده‌اند. کمترین میزان دریافت آپدیت آوریل 2018 در میان دستگاه‌های سرفیس مربوط به سرفیس 3 می‌شود.

مهاجرت 50 درصدی کامپیوترهای ویندوزی به آپدیت آوریل 2018 نشان می‌دهد که این به روز رسانی با وجود مشکلات متعدد، بسیار موفق عمل کرده است و کاربران برای دریافت آپدیت‌های بزرگ به مایکروسافت اطمینان بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده‌اند. علاوه بر این، کاهش حجم آپدیت و تسریع روند نصب آن باعث شده تا بسیاری از کاربرانی که دستگاه خود را روی آپدیت خودکار تنظیم کرده‌اند، در مدت زمان کوتاه‌تری این به روز رسانی را دریافت کنند.

گفتنی است که آپدیت آوریل 2018 به صورت رسمی از آخرین روز ماه آوریل 2018 در اختیار کاربران عمومی قرار گرفت که از آن زمان تاکنون با موج قابل توجه استقبال کاربران مواجه شده است. پیش بینی می‌شود تا یک ماه آینده، عمده کاربران دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز 10 این به روز رسانی را برای دستگاه خود دریافت کنند و به روز رسانی آوریل 2018 به عنوان پر استفاده ترین آپدیت ویندوز 10 در جهان شناخته شود.

دیدگاهتان را بنویسید