آپدیت‌های جدید ویندوز 10 باعث ایجاد مشکل وای فای سرفیس می‌شوند

مشکل وای فای سرفیس

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از طرف بسیاری از کاربران آپدیت‌های حدید عرضه شده برای ویندوز 10 باعث ایجاد مشکل وای فای سرفیس می‌شوند و به همین دلیل کاربران سرفیس بهتر است برای مدت زمانی مشخص از دانلود و نصب این نسخه‌ها روی دستگاه‌های خود خودداری کنند.

گزارشی که روز گذشته در وب سایت MSPoweruser منتشر شده حاکی از آن است که آپدیت 1903 ویندوز 10 باعث ایجاد مشکلات ارتباطی در سری دستگاه‌های سرویس می‌شود و کاربران با مشکل وای فای سرفیس و امکان برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی مواجه می‌شوند.

این آپدیت‌ها دارای مشکلات فنی با درایور سخت افزاری وای فای و بلوتوث سری دستگاه‌های سرفیس هستند و به همین دلیل باعث می‌شوند تا کاربران نتوانند به صورت سریع و بهینه امکان اتصال و دسترسی به شبکه‌های مختلف را داشته باشند. بر این اساس به کاربران توصیه می‌شود تا زمان رفع این مشکلات اقدام به دانلود و نصب آپدیت‌های جدید برای دستگاه‌های خود نکنند و تا زمان عرضه آپدیت فریم ویر جدید از طرف مایکروسافت منتظر باقی بمانند.

گفتنی است که مایکروسافت به تازگی آپدیت سری محصولات سرفیس خود شامل فریم ویر سرفیس بوک 2 و سرفیس لپ تاپ را منتشر کرده است که حالا بررسی‌ها نشان می‌دهد که این آپدیت‌های جدید تأثیر در روند رفع مشکل یاد شده نداشته‌اند.

بر این اساس، کاربران سری دستگاه‌های سرفیس بهتر است تا زمان عرضه آپدیت فریم ویر ماه آینده منتظر باقی بمانند. مایکروسافت به صورت ماهانه آپدیت‌های فریم ویر جدید سری دستگاه‌های سرفیس را ارائه می‌دهد. به همین دلیل پیش بینی می‌شود که مایکروسافت در اوایل ماه سپتامبر سال جاری میلادی آپدیت فریم ویر جدید را با امکان رفع مشکل وای فای سرفیس آماده عرضه کند و کاربران تا زمان عرضه این نسخه باید منتظر مانده و از نصب آپدیت 1903 خودداری کنند. کاربران دستگاه های سرفیس که با این مشکل مواجه شده اند باید تا زمان عرضه آپدیت فریم ویر جدید منتظر باقی بمانند.

دیدگاهتان را بنویسید