آخرین آپدیت الحاقی ماه سپتامبر برای ویندوز 10 عرضه شد

آخرین آپدیت الحاقی ماه سپتامبر برای ویندوز 10 عرضه شد

شرکت مایکروسافت از روز گذشته اقدام به عرضه آخرین آپدیت الحاقی ماه سپتامبر برای ویندوز 10 کرده است.

این آپدیت که با عنوان KB4457139 شناخته می‌شود، باعث رفع بسیاری از باگ‌های نرم افزاری ویندوز 10 خواهد شد. در این به روز رسانی، همچنین برخی از مشکلات امنیتی و اساسی ویندوز 10 نیز رفع شده است تا کاربران بتوانند با سرعت و کیفیت بیشتری با کامپیوترهای خود کار کنند.

تغییرات اعمال شده در این به روز رسانی شامل رفع مشکلات مربوط به عدم پشتیبانی برخی از اپلیکیشن‌های ویندوز یونیورسال و همچنین برخی از مشکلات رجیستری می‌شود. در این به روز رسانی بخش DataCollection در رجیستری اصلی ویندوز 10 بهبود پیدا کرده است.

علاوه بر این، مشکلات مربوط به اجرای سیستم عامل‌های مجازی در آپدیت‌های اخیر ویندوز 10 برطرف شده است. تا پیش از این بسیاری از کاربران برای اجرای سیستم عامل‌های مجازی Guest با مشکل مواجه شده بودند که حالا در نسخه‌های جدید ویندوز 10 مشکلات مربوط به آن برطرف شده است.

در آپدیت یاد شده، مایکروسافت همچنین برخی از API های مورد استفاده توسط توسعه دهندگان را نیز بهبود داده است. API های مربوط به توسعه اپلیکیشن‌ها با زبان‌های چندگانه در آپدیت الحاقی سپتامبر 2018 برطرف شده است تا اپلیکیشن‌های توسعه یافته با کمترین مشکلات ممکن بتوانند به کارهای خود ادامه دهند.

این آپدیت الحاقی در حالی منتشر شده است که مایکروسافت از کمتر از دو هفته دیگر تصمیم دارد تا آپدیت بزرگ کاه اکتبر 2018 را آماده عرضه به کاربران عمومی کند. گفتنی است که این به روز رسانی قرار است ویندوز 10 را از لحاظ بازدهی و امنیتی نسبت به آپدیت‌های پیشین بهبود دهد. بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 در حقیقت بیشترین تغییرات ممکن را از آپدیت سالگرد به این سیستم عامل میاورد.

دیدگاهتان را بنویسید