مقایسه مدل‌های جدید سرفیس

مشخصات سخت‌افزاری مدل‌های جدید سرفیس را مقایسه کنید تا ببینید که هر کدام براساس چه توانایی‌هایی طراحی شده‌اند

مقایسه مدل‌های جدید سرفیس

مشخصات سخت‌افزاری مدل‌های جدید سرفیس را مقایسه کنید تا ببینید که هر کدام براساس چه توانایی‌هایی طراحی شده‌اند

همچنان از مدل مناسب خود اطمینان ندارید؟

همچنان از مدل مناسب خود اطمینان ندارید؟

* کیبورد به صورت مجزا به فروش می‌رسد
1 نرم‌افزارهای سیستمی فضای قابل توجهی را اشغال می‌کنند. همچنین فضای خالی دستگاه با به‌روزرسانی‌های و کار مستمر با نرم‌افزارها آهسته اشغال می‌شود. 1 گیگابایت برابر یک میلیارد بایت است.
2 به صورت مجزا به فروش می‌رسد
عمر باتری Surface Book
تست‌های انجام شده توسط شرکت مایکروسافت و در ماه سپتامبر 2015 (شهریور و مهر 1394) روی سرفیس بوک مدل Intel® Core™ i5, 256GB, 8GB RAM انجام گرفته است. طی این تست‌ها باتری کاملا شارژ سرفیس‌ها در حین پخش ویدئو در مدت زمان ذکر شده دشارژ شده است. تمامی تنظیمات دستگاه به صورت پیش‌فرض بود به جز اتصال سرفیس به یک شبکه بی‌سیم Wi-Fi و خاموش بودن قابلیت تنظیم خودکار نور صفحه نمایش. عمر باتری‌های دستگاه‌ها به صورت قابل توجهی تحت تاثیر تنظیمات دستگاه، نحوه استفاده و عامل‌های دیگر است.

عمر باتری Surface Pro 4
تست‌های انجام شده توسط شرکت مایکروسافت و در ماه سپتامبر 2015 (شهریور و مهر 1394) روی سرفیس پرو 4 مدل Intel® Core™ i5, 256GB, 8GB RAM انجام گرفته است. طی این تست‌ها باتری کاملا شارژ سرفیس‌ها در حین پخش ویدئو در مدت زمان ذکر شده دشارژ شده است. تمامی تنظیمات دستگاه به صورت پیش‌فرض بود به جز اتصال سرفیس به یک شبکه بی‌سیم Wi-Fi و خاموش بودن قابلیت تنظیم خودکار نور صفحه نمایش. عمر باتری‌های دستگاه‌ها به صورت قابل توجهی تحت تاثیر تنظیمات دستگاه، نحوه استفاده و عامل‌های دیگر است.

عمر باتری Surface 3
تست‌های انجام شده توسط شرکت مایکروسافت و در ماه سپتامبر 2015 (شهریور و مهر 1394) روی سرفیس 3 با 128GB حافظه ذخیره سازی و 4GB RAM انجام گرفته است. طی این تست‌ها باتری کاملا شارژ سرفیس‌ها در حین پخش ویدئو در مدت زمان ذکر شده دشارژ شده است. تمامی تنظیمات دستگاه به صورت پیش‌فرض بود به جز اتصال سرفیس به یک شبکه بی‌سیم Wi-Fi و خاموش بودن قابلیت تنظیم خودکار نور صفحه نمایش. عمر باتری‌های دستگاه‌ها به صورت قابل توجهی تحت تاثیر تنظیمات دستگاه، نحوه استفاده و عامل‌های دیگر است.