مشاهده کنید: کیبورد و قلم جدید مایکروسافت مخصوص سرفیس پرو ۴

کیبورد سرفیس پرو ۴ همانطور که مایکروسافت در کنفرانس معرفی آن توضیح داد، به طور کل باز طراحی شده است و جای کلید ها به گونه ای گذاشته شده است که دسترسی به آنها راحت تر شده باشد و سطح کیبورد ها نیز با ظاهر زیبا تر و بهتری طراحی شده است تا زیبایی وکارایی در کنار هم در کیبورد سرفیس پرو ۴ نمایان شود.

همچنین طبق همیشه سرفیس پرو ۴ نیز مانند سرفیس پرو ۳ با قلم مخصوص خود تولید و عرضه میشود. این قلم در کنار طراحی ظاهری زیبا تری که به نسبت قلم سرفیس پرو ۳ پیدا کرده است. از طرف دیگر تعداد سنسور های قلم بیشتر شده است تا در سریع تر و بهتر حرکات را تشخیص دهد.

2 comments

  1. علی   •  

    با سلام

    خواهشمند است برای کیبورد تنوع رنگ قائل شوید. خیلی زشت است که شرکت های گارنتی سامسونگ هر ۶ ماه، یک رنگ را وارد می کنند. به عبارتی به راحتی با مشتریان خود بازی می کنند. شما اینطور نباشید. در ضمن فروشگاهی را معرفی کنید که از هر مدل سرفیس و ملحقات جانبی آن یک نمونه برای رویت مشتری داشته باشد.

    • امتداد پارسه   •  

      دوست عزیز مایکروسافت تبلت سرفیس را در یک رنگ تولید میکند و همچنین کیبورد سرفیس در چند رنگ مختلف تولید میشود. آنچه که شرکت امتداد پارسه برای عرضه در ایران آماده میکند، عیناً آن چیزی است که مایکروسافت تولید و عرضه میکند. پس تنوع رنگ و نوع کالا بستگی به تصمیم شرکت مایکروسافت دارد.همچنین شرکت امتداد پارسه برای کمک به شما عزیزان در تصمیم گیری و خرید، تبلت های سرفیس را به صورت Demo آماده کار کرده است. برای این منظور شما میتوانید به دفتر امتداد پارسه واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه طالقانی، پلاک ۱۶۰۰، ساختمان پارسی، طبقه اول، واحد چهار مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − یک =