مایکروسافت آپدیت فریم ویر ماه ژانویه سرفیس ها را منتشر کرد

شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیت جدید ماه ژانویه را برای سری محصولات خانواده سرفیس منتشر کرده است.

چگونه فایرفاکس کوانتوم را برای سرفیس ها تنظیم کنیم؟

بسیاری از کاربران ویندوز ۱۰، حتی با وجود مرورگر اختصاصی اج، تصمیم به استفاده از جایگزین‌هایی نظیر فایرفاکس می‌گیرند. در این میان، یکی از بزرگ‌ترین آپدیت‌های اخیر مرورگر فایرفاکس، رابط کاربری منحصر به فردی، به این نرم افزار داده است.

سرفیس‌ها در برابر نفوذپذیری اخیر اینتل مصون هستند

اخبار دو هفته گذشته بیشتر روی کشف آسیب‌پذیری جدید پردازنده‌های اینتل متمرکز بوده است. در این میان مایکروسافت مدتی کوتاه پس از افشای حفره امنیتی یاد شده، اقدام به عرضه آپدیتی جدید برای سیستم عامل ویندوز کرده بود.

مایکروسافت رسماً وارد عرصه تولید تجهیزات هوشمند سازی خانه شد

شرکت مایکروسافت در جریان نمایشگاه CES 2018 به طور رسمی به جمع تولیدکنندگان محصولات هوشمند سازی خانه پیوست. تا پیش از این، مایکروسافت دستیار هوشمند صوتی خود با عنوان کورتانا را برای کنترل ابزارهای خانگی آماده کرده بود. علاوه بر این، مایکروسافت تلاش زیادی برای ارائه سیستم کنترلی تجهیزات خانه با استفاده از سری محصولات خانواده سرفیس کرده است.

خبر خوب به کاربران سرفیس پرو ۳: Assistive Technology هنوز کار می‌کند!

بر اساس برنامه زمان بندی شده؛ مایکروسافت تصمیم داشت تا پایان روز سی و یکم دسامبر ۲۰۱۷ قابلیت Assistive Technology را از دسترس خارج کند که بر اساس آن بسیاری از دستگاه‌های ویندوزی قدیمی دیگر قادر به آپگرید به ویندوز ۱۰ نبودند.